Beiratkozás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eleifend mollis nulla nec condimentum. Ut metus velit, feugiat sit amet sem nec, pulvinar iaculis justo. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Ut fermentum ante sem, quis hendrerit metus ullamcorper quis. Nunc convallis tempor diam vitae dictum. Praesent ornare sem et odio laoreet consectetur. Etiam fringilla risus sed porttitor commodo.

Hajnalcsillag Evangélikus Óvoda
9500 Celldömölk, Koptik Odó u. 4.

Óvodavezető: Gergyéné Bognár Mária

Telefon:
+36 95 779 335

hajnalcsillag@lutheran.hu

Nyitvatartás :
Hétfő-Péntek :

Adószám: 18890624-1-18

Intézményi védőnő: Császár Alexandra

Intézményi orvos: Dr. Tőzsér Mária

Család és gyermekjóléti központ :
9500 Celldömölk Szalóky Sándor utca 3.
95/525-918